Jedziemy rajd z R. Kubicą – zapis

Dziś transkrypcja jazdy z Robertem Kubicą w rajdzie Białołęki


ZAPIS: TYLKO U MNIE XD:
– Robert, gotowy?
– Si
– 3, 2, 1 Ogień!, 3 przez szczyt na prawy 2 nie ciąć, do lewej 4 prawy, 2 lewy Nawrut, hopa przez szczyt 3 woda, możliwy żwir prawy przy trawie, za krową 2 lewy tnij, 5 hopa, 3 bagno, 0 Russell (hehe), HAMUJ! lewy 2, prawy 3, lewy 4, prawy 5, RURA! Lewy syfek 3, głęboko ciąć po żwirze jak szalony prawy 7, dłuuuuuuuuuuuugi prawy 9. znaczy się 5, aa z resztą sam wiesz jak jechać, co ja Ci będę mówił, chcesz coś z McDon.. ale nas wybiło! Z McDonalda?
– i tak i nie
– OK, zajeżdżamy czy na wynos
– jak na rajdzie chcesz zajechać do McDrive?
– ok, ok tylko się upewniałem
– dobra kończymy i szybko do maka
– meta, to był niesamowity przejazd
– Ożier niech się uczy

Jak widać komunikacja dość intensywna, wstawiłbym transkrypcję jazdy z Russellem, ale tę możecie znaleźć w szkolenaukijazdyujanusza.pl, który był sponsorem tego wpisu, dzięki któremu mogłem siedzieć przy komputerze i pisać ten wpis.

Dodatkowo zapraszam Was do zabawy w nasze typy, która to firma jest patronem znowu naszego wpisu, zakladybókmahersgie.buziaczek.pl

A na koniec podam Wam jutro bombowe info, ale takie że łoooooo #wiadomo i #powrutcontent

PS: Dzisiaj albo nie będzie wpisu albo będzie jeszcze 12, w tym 8 jako różne interpretacje tego samego artykułu. Zobaczę co z tego wyjdzie, bo nie śpię już 8 dobę, zaraz mnie wpiszą do księgi Guinessa.

PS2: XD

PS3: To tylko humorystyczny wpis jak każdy na moim blo.. serwisie informacyjnym

PS4: Może jakiś kubek albo nalepki?

3 myśli na temat “Jedziemy rajd z R. Kubicą – zapis

 • 24 października 2019 o 22:34
  Permalink

  Proszę pana, takie wpisy są co najmniej nie na miejscu, trzeba wiedzieć gdzie jest granica dobrego humoru a gdzie prawdziwe kibicowanie. Kibicuje Robertowi od 2006 i jestem wierny slusznej stronie ktora nie ma błędu w nazwie. Slaba zagrywka naprawde… . Zalosne! To dzieki nam prawidzwym kibicom Rober wrÓcił a my nadal bedziemy kibicowali niezaleznie czy takie glupie strony powstana czy nie. Milego wieczoru zycze!

  Odpowiedz
 • 25 października 2019 o 11:03
  Permalink

  Bardzo fajna strona. Przez lata byłem aktywnym użytkownikiem powrotu ale ostatnio króluje tam bajkopisarstwo i content zerowej wartości, czyli dokładnie to co tutaj ale bez januszerki w komentarzach

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.