Jednak wrucił! DTM

Koniec świata, serwerów nie opłaciliśmy, bo jak Robert odpadł z F1, to nie ma sensu prowadzić strony. Jednakże nasz Robert wrucił!

Dzięki informacjom zdobytym za pośrednictwem komentarzy, strony która z nas zgapia, dowiedzieliśmy się, że Robert wrucił do DTM, tak! Dobrze mówicie, wrucił, bo kilka lat temu już tu jeździł!

Kilka informacji dla nowych fanów DTM, którzy już dawno temu śledzili tę serię.

  1. Co to jest DTM?

DTM to skrót od Deutsche Traffic Masters, a więc jak ktoś zna austriacki może sobie przetłumaczyć, że to seria zRZESZAjąca największych mistrzów kierownicy. Zapytacie dlaczego, nikt nigdy nie słyszał o tych kierowcach. A czy Wy znacie imiona i nazwiska agentów Specnazu? Nie! Nikt ich nie zna i całe szczescie, bo wtedy by niszowa seria typu F1 podebrała kierowców.

2. Kto to ten Wittmann?

Najlepszy kierowca BMW, chodzą słuchy, że ma na dooopie znamie/myszkę BMW, Kubica go zniszczył na testach. Wygrywając z nim testy DTM i masakrując doszczętnie o kilka tysięcznych sekundy.

3. Co to za auta w tym DTM?

BMW są najważniejsze a reszta chvi. Silniki są zajebiste a nie to co te kosiarki w F1, jakieś gowniane V6 1.5 turbo. W DTM mamy potężne 2.0 R4 turbo. Ogromny silnik i oczywiście Grid girls, dla prawdziwych samców alfa i hetero 250%. Najleprza serja na śfiecie!

4. Kubica czy Robin?

W ostatnich testach szybszy od Kubicy był Robin, kierowca z PODWÓJNYM obywatelstwem, jedno jest niemieckie a drugie polskie.

Często pytacie w komentarzach o kubki i koszulki z moją mordą, której nie znacie. Tak mam zakola, które kończą się na doopie, więc sitodruk będzie tani. Na hasło #powrutprzezuzwykle macie zniżkę na torach kartingowych na całym świecie, plus w Yas Marina Experience i opłacone darmowe wpisowe do Williamsa na sezon 2021. W sklepach żabka do odbioru są prezerwatywy w kształcie DTM oraz breloki z BMW.

dajcie znać w komentarzach co myślicie, ale bez przekleństw, bo nie mam czasu tego kurwa usuwać.

Jeśli pytanie się powtórzy to leci ban za „było” a jak ktoś napisze, że Robert szybszy to będę banował jak poyebany.

2 myśli na temat “Jednak wrucił! DTM

  • 17 grudnia 2019 o 20:49
    Permalink

    Witman na nastepnych zawodach cie pokonam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.