Jednak wrucił! DTM

Koniec świata, serwerów nie opłaciliśmy, bo jak Robert odpadł z F1, to nie ma sensu prowadzić strony. Jednakże nasz Robert wrucił!

Dzięki informacjom zdobytym za pośrednictwem komentarzy, strony która z nas zgapia, dowiedzieliśmy się, że Robert wrucił do DTM, tak! Dobrze mówicie, wrucił, bo kilka lat temu już tu jeździł!

Kilka informacji dla nowych fanów DTM, którzy już dawno temu śledzili tę serię.

  1. Co to jest DTM?

DTM to skrót od Deutsche Traffic Masters, a więc jak ktoś zna austriacki może sobie przetłumaczyć, że to seria zRZESZAjąca największych mistrzów kierownicy. Zapytacie dlaczego, nikt nigdy nie słyszał o tych kierowcach. A czy Wy znacie imiona i nazwiska agentów Specnazu? Nie! Nikt ich nie zna i całe szczescie, bo wtedy by niszowa seria typu F1 podebrała kierowców.

2. Kto to ten Wittmann?

Najlepszy kierowca BMW, chodzą słuchy, że ma na dooopie znamie/myszkę BMW, Kubica go zniszczył na testach. Wygrywając z nim testy DTM i masakrując doszczętnie o kilka tysięcznych sekundy.

3. Co to za auta w tym DTM?

BMW są najważniejsze a reszta chvi. Silniki są zajebiste a nie to co te kosiarki w F1, jakieś gowniane V6 1.5 turbo. W DTM mamy potężne 2.0 R4 turbo. Ogromny silnik i oczywiście Grid girls, dla prawdziwych samców alfa i hetero 250%. Najleprza serja na śfiecie!

4. Kubica czy Robin?

W ostatnich testach szybszy od Kubicy był Robin, kierowca z PODWÓJNYM obywatelstwem, jedno jest niemieckie a drugie polskie.

Często pytacie w komentarzach o kubki i koszulki z moją mordą, której nie znacie. Tak mam zakola, które kończą się na doopie, więc sitodruk będzie tani. Na hasło #powrutprzezuzwykle macie zniżkę na torach kartingowych na całym świecie, plus w Yas Marina Experience i opłacone darmowe wpisowe do Williamsa na sezon 2021. W sklepach żabka do odbioru są prezerwatywy w kształcie DTM oraz breloki z BMW.

dajcie znać w komentarzach co myślicie, ale bez przekleństw, bo nie mam czasu tego kurwa usuwać.

Jeśli pytanie się powtórzy to leci ban za „było” a jak ktoś napisze, że Robert szybszy to będę banował jak poyebany.

20 myśli na temat “Jednak wrucił! DTM

  • 17 grudnia 2019 o 20:49
    Permalink

    Witman na nastepnych zawodach cie pokonam

    Odpowiedz
  • 20 czerwca 2020 o 08:05
    Permalink

    I don’t even know the way I stopped up right
    here, but I thought this publish was once good.
    I don’t recognize who you might be however definitely you are going to a
    famous blogger when you are not already. Cheers!

    Odpowiedz
  • 20 czerwca 2020 o 22:52
    Permalink

    Amazing! This blog looks just like my old one! It’s on a totally different subject but it has pretty much the same layout
    and design. Wonderful choice of colors!

    Odpowiedz
  • 21 czerwca 2020 o 17:46
    Permalink

    For latest news you have to pay a quick visit world wide web
    and on the web I found this web page as a best site for hottest updates.

    Odpowiedz
  • 22 czerwca 2020 o 05:42
    Permalink

    Great beat ! I would like to apprentice even as you amend your site, how could i subscribe for a blog website?
    The account helped me a acceptable deal. I have been tiny bit familiar of
    this your broadcast offered brilliant clear idea

    Odpowiedz
  • 26 czerwca 2020 o 07:47
    Permalink

    I was suggested this website by my cousin. I’m not sure whether this post is written by
    him as no one else know such detailed about my difficulty.
    You are incredible! Thanks!

    Odpowiedz
  • 26 czerwca 2020 o 18:06
    Permalink

    Great blog here! Also your site loads up fast! What host are you using?
    Can I get your affiliate link to your host? I wish my site
    loaded up as quickly as yours lol

    Odpowiedz
  • 27 czerwca 2020 o 02:16
    Permalink

    Good article! We will be linking to this great post on our website.
    Keep up the great writing.

    Odpowiedz
  • 27 czerwca 2020 o 15:29
    Permalink

    Unquestionably imagine that that you said.
    Your favourite justification seemed to be at the web the
    simplest thing to take into account of. I say to you, I certainly get irked at the same time as folks consider issues that they just
    don’t know about. You controlled to hit the
    nail upon the top and also defined out the whole thing without
    having side effect , folks could take a signal. Will probably be back to get more.
    Thanks

    Odpowiedz
  • 27 czerwca 2020 o 17:12
    Permalink

    Hey! Would you mind if I share your blog with my myspace group?
    There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
    Please let me know. Cheers

    Odpowiedz
  • 28 czerwca 2020 o 02:01
    Permalink

    Good day! Do you use Twitter? I’d like to follow you if
    that would be okay. I’m undoubtedly enjoying your blog and
    look forward to new updates.

    Odpowiedz
  • 29 czerwca 2020 o 11:23
    Permalink

    Hi! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using
    for this website? I’m getting tired of WordPress because I’ve had issues with hackers
    and I’m looking at options for another platform. I would
    be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

    Odpowiedz