POWRUT POWROTU ROBERTA DO POWROTU

Czekaliśta i znaleźliśta, dawno nie było żadnego wpisu, przepraszam z dołu za to, ale grafik był bardzo napięty. Zainstalowałem iRacing i nagrywałem poradniki dla początkujących. Dostałem tajną depeszę z tajnego źródła, że Robson będzie jeździł w iRacing, to stwierdziłem, że jak sezonu nie będzie to może zarobię szmal na pisaniu o simracingu.

Admin upala iracing


Kurwa mać co to był za czelendż, podłączyłem telewizor pod komputer, fajnie, fancy było, ale niestety po 3 miesiącach zorientowałem się, że mam 0,7s input lag, bo połączyłem telewizor z komputerem takim złączem:

Moje kable

Zastanawiam się też nad stworzeniem ligi iracing, co Wy na to? Spamujcie w komentarzach, ale ostrożnie i bez wyzwisk proszę, bo mam taki spam z adult stronami, że komentarze muszą przejść akceptację 🙁

Liga byłaby oparta na mazdzie mx-5, za zwycięstwo 1000 punktów, zawsze to ja wygrywam, bo ja jeżdżę w kartingu, to jestem dobry. Miejsca na mecie wyścigu, bedą losowane, żeby uatrakcyjnić.

Podałbym Wam kod zniżkowy na Mubi jakbyście chcieli ubezpieczyć auto, ale jedyne co to mogę załatwić Wam zwyżkę u obecnego ubezpieczyciela.

Od dziś postanawiam, że będę miał mniej wyjebane na powrut i posty będą częstsze.

Z wyścigowym pozdrowieniem,
Wasz administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.